Comentarii (41)
satyricon
satyricon  •  03 Februarie 2021, 23:22

Cum poți avea nesimțirea și lipsa de luciditate sa declari asa ceva?! Iată ddb poate avea. Coltescu a greșit ca nu le-a dat galbenele meritate încă din prima repriza! Steliano trebuia eliminat din prima repriza.

danielp0tc0varu
danielp0tc0varu  •  03 Februarie 2021, 23:13

Aciupit bine de tot Coltescu , fundasii laterali ai fecesebeului au jucat criminal dar nu a luat masuri impotriva lor. Spre final , nu a acordat o lovitura libera clara , era periculoasa , din marginea careului , deci nu a vrut sa riste.

mironika69
mironika69  •  03 Februarie 2021, 23:24

Dinamo pare o motoreta mobra angrenata intr-un MotoGP, care e calarita de DDB: ambalata la maxium, mult fum la esapament, zgomot, doar atat, ceilalti trec pe langa ei in viteza si nici macar nu-i baga in seama (sau nu ar trebui).

banciuu
banciuu  •  03 Februarie 2021, 23:10

PENIBIL...

aaa29
aaa29  •  04 Februarie 2021, 09:57

Astia de la ddb de cand au fost aruncati in cap de cortacero pe la rin au probleme de vedere sau de memorie. In prima repriza Filip a fost iertat de galben facand 3-4 faulturi, inclusiv un cot intentionat, Rauta 4-5 faulturi in prima repriza nesanctionate, Bejan abia a primit un galben in prima repriza...desi merita si pe cel de-al doilea...pentru ca Popescu nu a primit un galben, gata, v-au ciupit arbitrii...e frustarea marea cand gigi vinde de 10 milioane si voi traiti din alocatii

1763887750508605
Calin Francu  •  03 Februarie 2021, 23:54

Nesimtitilor voi vorbiti de Coltescu care va lăsat să jucați la rupere ca in judet. Trebuia să vă dea afara 2 jucători inca din prima repriză și voi vorbiti de arbitraj plus vre-o 2 . 3 . Ofside - uri date aiurea. Coltescu ă făcut tot ce a putut să nu vă dea jucători afară dar dacă asta va e valoarea ce sa faca sa v-o bage în poartă. Cît de ipocriți să fiți. Voi la ce meci v-ați uitat.

ang3ldevil
ang3ldevil  •  03 Februarie 2021, 23:45

Buhaha, cat tupeu nesimtit pe burlanistele astea din Peluza Catei si Haimanale, sa muti infrangerea in carca arbitrului, care daca era sa fie foarte corect, ar fi lasat Bulrinamo in 9.

374898580070956
Mihai Precup  •  03 Februarie 2021, 23:23

Daca coltescu arbitra corect bejan și rauta erau eliminați încă din primele 30 de minute.

whiteredarad
whiteredarad  •  03 Februarie 2021, 23:08

Dupa 2 meciuri in care arbitrii ( cu Gaz Metan si UTA) le-au dat ( citeste...donat), de la ei putere...6 ( sase) puncte gratuit, Coltescu nu le-a mai dat penalty, ba le-a si mai eliminat unul ( pe drept). Acuma ...e adevarat ca Sebastian trebuia sa le mai dea vreo...5- 6 cartonase galbene, dar ..i-a iertat, Cum nu le-a adus puncte,... DDB a sarit pe el...RUSINICAAAAA !!

1948forever
1948forever  •  04 Februarie 2021, 10:59

Incredibil! Dupa doua meciuri cu rezultate viciate, mai ai tupeul sa comentezi arbitraje. Rauta a avut 4 faulturi in 10 min. Cot in capul lui Popescu, nu se da nici galben. Ala de pe stanga, jumatate de buletin de dadea mingea numai in aut, o groaza de faulturi si el. Trebuia sa aveti 3 jucatori eliminati in prima repriza. Deci mai lasati arbitrajul, ca fara el erati in B de multe sezoane.