Comentarii (60)
ionescugeorge77
ionescugeorge77  •  04 Februarie 2024, 18:41

...ce ne doare pe noi ca se cearta ungurii intre ei ?...noi am castigat pe merit ...ce le a scoa ungurul mingea din poarta ...cat l am injurat noi pe ungur la Craiova ...de ce sa tina cu noi ?...sa luam locul 4 ?...sa dea afara ratangii si sa aduca marcatori ...ce vor de la noi ?...sa ne dam la oparte ?

John.Wick
John.Wick  •  04 Februarie 2024, 18:40

Ceva nu compilez. Ce ghișeft are kovacs să-i morcovească pe vasalii frânarilor? Rezultatele de azi împing H'stadt-ul spre play-off, dar cui folosește? Aștept să se trezească jantilița, să explice ea sfertodoct :))

legio.sud
legio.sud  •  04 Februarie 2024, 18:39

Hadnaghy ai dreptate parțial , dacă Silva era eliminat cine-ți garanta victoria ( voi în meciul tur ați jucat 35 minute în superioritate nemeritată , a fost eliminat gratuit un jucător craiovean ) și nu ați câștigat … și ninaj trebuia să ia primul galben și când l-a văzut era al doilea !!! Golul anulat la Silva în minutul 8 , cum ți-se pare că nu ne spui nimic ?!!!

nicknick
nicknick  •  04 Februarie 2024, 18:36

la suparare, la nervi spui vrute si nevrute. de cele mai multe ori neadevarate , subiective. e de inteles. dar sa spui ca sepsi trebuia sa aiba 3-0 cand ai dat gol pe o greseala mare a adverdarului si pana atunci nu trecusei de centru e mult prea denaturat. il vezi pe silva dar mijlocasii tai au vreo 7-8 faulturi repetate la mijloc si nu au luat galben. sau pe ninaj. cate galbene trebuia sa promeasca ninaj? otelita la penalty l-a faultat pe mitrita fara nici o intentie de a juca mingea. parca e rosu ptr asta. gol valabil in min 8, de asta nu zice nimic. la meciul asta universitatea a fost mai buna.

istet10
istet10  •  04 Februarie 2024, 18:34

Attila draga, transmite-i in limba materna!

Gigibuzedulci
Gigibuzedulci  •  04 Februarie 2024, 18:34

Sepsi nu are vină. Și nici Covacs. Pur și simplu Craiova trebuia să recupereze ceva de la meciul cu Farul. Tactici vechi

danutcornel
danutcornel  •  04 Februarie 2024, 18:33

kovaci face jocurile pentru gigi si hagi iar la sfarsitul carierei va primi un loc caldut in cooperativa fcsb la fel cum a primit preasfintia sa tudor!

tritonal
tritonal  •  04 Februarie 2024, 18:31

Penalty-uri doar in capul vostru, rezultatul este corect, de golul anulat eronat lui Silva nu ziceti nimic, mingea vine de la adversar, pseudo-ziaristi care ati face orice numai sa vi se citeasca articolele de 2 lei.

naher
naher  •  04 Februarie 2024, 18:29

Pai la primul gol anulat Craiovei ,pt voi ,a greșit Var_ul (linia era trasă pe sub piciorul craioveanului ,acesta avea piciorul în aer și nu se vede nimic)La Silva ,el atinge întâi mingea iar la Danciu a fluierat piciorul prea sus .Oricum cei de la Sepsi sunt asi n tăvălit pe jos..Iar coatele și faulturile voastre și repetate le trecea cu vederea și fără cartonaș.

soimiisibiu
soimiisibiu  •  04 Februarie 2024, 18:22

În playoff sunt acceptate doar echipe care vor fi contra FCSB-LUI. Cele care ar juca corect cuadversarele FCSB-LUI nu prea sunt acceptate.. Sepsi e o echipa corecta a campionatului.