Comentarii (35)
108912349602495
Trevor Trevor  •  16 Aprilie 2017, 16:05
Postat de dinamo_fan pe 16 Aprilie 2017, 15:34

daca mai are steaua vreo 2-3 arbitraje cum le-a avut in acest playoff..poate sa stea sumudica si in cap. la steaua si cand i-a dat Dinamo un gol perfect valabil a fost nevoie de 5 minute ca sa fie validat. 6 puncte luate cu arbitrii cu Dinamo si Craiova. Greseala mare de arbitraj cu Viitorul, greseala mare de arbitraj cu Astra...Steaua CCA iese campioana dar jumate din medalii trebuie duse lui Deaconu sa le imparta la fluerasi.

dar cand a invins astra pe steaua , si stelei s-au anulat 3 goluri valabile, si penalty gratuit acordat pt astra atunci cine era favorizata?steaua sau astra?

609724402513657
Emanuel Alexandru  •  16 Aprilie 2017, 16:01

*** clownul Ligii I . sune ca nu vrea sa o vada pe fcsb campioana ca isi va da viata sa nu castige fcsb si va fi exact invers . Vreti un pont sigur la pariuri pariati opusul a tot ce zice *** inainte de meciul pe care il are de disputat