Comentarii (25)
anticenzuralasport
anticenzuralasport  •  13 Septembrie 2023, 09:45

Alibec 5 ??? Doar un punct peste Pușcaș ??? GSP ,meciul a fost televizat ce naiba !!!

cotovanucristinell
cotovanucristinell  •  13 Septembrie 2023, 09:45

Morutan 6 ???!!! A jucat putin (24-25 minute) dar totusi!!!!!! Daca nu destabiliza el apararea (de 2, 3 sau chiar 4 ori!), cat de cat organizata a celor din Kosovo, probabil Stanciu ar fi avut cel mult nota 5 (cu indulgenta, dupa penalty-ul ratat) Cred, din ce in ce mai mult, ca nu ne uitam la aceleasi meciuri!

anticenzuralasport  •  13 Septembrie 2023, 09:43

Moruțan 6 ? Când a fost singurul jucător român care a destabilizat apărarea adversă ?

MaxiP
MaxiP  •  13 Septembrie 2023, 09:42

Ratiu 6? Omul meciului de departe. Hagi 5? A jucat foarte bine, cel mai bun de la mijloc, impreuna cu Stanciu. Repetentii au fost in mod cert Burca (bravo, ati nimerit-o), Puscas si Bancu. Daca tu ii dai 6 la Bancu, depasit pe toate partile tot meciul, toate ocaziile alora venite de pe partea stanga... e clar cata viziune aveti. Mihaila de ce nota peste Morutan, ca Morutan a intrat mai bine, i-ati umflat nota pentru gol, dar in rest n-a facut nu stiu ce. Si Alibec 5? A jucat fantastic, eu personal l-am tot contestat, dar ieri a adus un plus clar echipei.

anticenzuralasport  •  13 Septembrie 2023, 09:42

Oare GSP știe că meciul a fost și la televizor nu numai la radio ?? Moldovan 7 ?? Pentru că a parat o minge din ofsayd și că adversarul in 10 l a lăsat șomaj o repriză ??? Dar nu mă mir !!! GSP l a dat titular incontestabil pe Moldovan și înaintea meciului deși tocmai că făcuse doua gafe uriașe ,una la fel de mare că a lui Burca notat cu 3 acum !!!