GSP SPECIAL  »  MEDIA  »  GSP LIVE

Ediție specială GSP LIVE la Djurgarden - CFR Cluj și FCSB - Slovan Liberec » Urmărește emisiunea AICI

Articol de GSP - Publicat joi, 24 septembrie 2020 15:54 / Actualizat joi, 24 septembrie 2020 15:54

CFR Cluj și FCSB încearcă să ajungă în play-off-ul Europa League, ultimul pas înaintea grupelor. Singurele formații românești rămase în competiție vor întâlni vicecampioana Suediei, Djurdagen, și o mai veche cunoștință a echipelor românești în cupele europene, Slovan Liberec (Cehia).

Jurnalistul GSP.RO Remus Dinu și impresarul Bogdan Apostu vor prefața, la GSP Live, cele două partide, începând cu ora 19:30. Reporterul GSP.RO Vlad Nedelea se va alătura discuției, pe parcursul emisiunii. GSP Live revine atât în pauzele meciurilor, cât și la finalul acestora, cu reacții la cald și concluzii despre cele două meciuri.

Urmărește emisiunea pe site și pe pagina de Facebook de a Gazetei Sporturilor.

Dan Alexa, tranșant la GSP Live: „Ați văzut acel detaliu din minutul 40? E incredibil! Am avut o problemă foarte gravă”
Nationala
După 3-0 cu România, Koeman numește slăbiciunile pe care le-a sesizat la echipa noastră: „Românii au avut probleme mari în acea zonă”