Comentarii (98)
reteleanu
reteleanu  •  18 Iunie 2019, 23:13

foden ala e dracu' gol. in mod normal, ar trebui sa revina francezii (superiori tehnic si mai ales tactic).

merace
merace  •  18 Iunie 2019, 23:09

1-0 pentru Anglia! Acum sa se bata inca o repriza la fel si sa egaleze Franta in ultimul minut, ca merita egalul! Pentru ROMANIA!

merace
merace  •  18 Iunie 2019, 23:07

Meciul e agitat dar fara ocazii uimitoare. Franta are 6-3 la atacuri spre poarta, si 3-0 la suturi pe poarta... Anglia inca nu a avut sut pe spatiul portii, doar multa agitatie, viteza si framantare! :D Mi-ar placea, in acest ritm, sa dea Anglia un gol la noroc, si sa egaleze Franta in ultimele minute! HAI ROMANIA!

merace
merace  •  18 Iunie 2019, 22:46

Cum naiba a reusit sa bata Anglia tot in grupa, dar numai cu Olanda a facut 2 egaluri, desi Olanda a luat bataie destula de la alte tari ca sa nu intre nici in play-off?!

reteleanu
reteleanu  •  18 Iunie 2019, 22:48
Postat de dinamo_fan pe 18 Iunie 2019, 22:41

cu 2-3 parade, ii blocheaza psihic Radu si pe ***, cat si pe astialalti :P. ce sa mai zicem acum de Ivan?? cred ca si el marca la ocaziile de pana acum.

eu sper sa n-ajunga la radu. in general, prefer sa nici nu stiu numele portarilor echipelor cu care tin.

alexxxander
alexxxander  •  18 Iunie 2019, 22:44

Allez le noir vs Blackbionul perfid!:)))

merace
merace  •  18 Iunie 2019, 22:41

Franta incepe sa domine si la posesie, si are 4-3 la atacuri spre poarta, si 3-0 la suturi pe poarta. Laudata Anglie trebuie sa se apere, inca nu a reusit primul ei sut pe poarta! HAI ROMANIA!

dinamo_fan
dinamo_fan  •  18 Iunie 2019, 22:41

alexxxander
alexxxander  •  18 Iunie 2019, 22:40
Postat de dinamo_fan pe 18 Iunie 2019, 22:37

acum nu ca ma dau eu specialist..dar daca treci peste forcingul ala de inceput specific lor, lupta e pe jumate castigata. dovada ca Franta a pus stapanire pe meci si faptul ca n-au marcat se datoreaza zilei de gratie a portarului englez.