Comentarii (81)
novacbabba
novacbabba  •  08 Iulie 2021, 16:49
Postat de romeo_daniel7 pe 08 Iulie 2021, 16:41

Foarte inteligent comentariul,tipic romanesc,Anglia a furat în spiritul sportului.Poate comentatorul asta se simte răzbunat:-)))

Anglia nu a furat nimica. Danezii nu au jucat nimica. Au dat un gol dintr-o lovitura libera, care nu a existat ca nu a fost fault. Atit ! După au tras de timp. It's coming home!

kuba
kuba  •  08 Iulie 2021, 16:49
Postat de adriann_ pe 08 Iulie 2021, 16:44

Hai ma postache, canta la alta masa :))) Noi chiar te credem ca "romanul din Italia" a sarit ca dintr-o trapa sa comenteze la 2 min dupa mine la 15.30 ora Italiei :)))

Ave Hadrian! Iarăși cobori câteva trepte in jos sa palmuiesti gigistul cu 100 de conturi?! :)))) Nu te-ai saturat de gândacii ăștia de bucatarie? A promovat Rapid, am promovat noi adevarata Stiinta Craiova, Steaua a inaugurat Ghencei iar Peluza Sud și-a făcut datoria și la muiit bine pe oijer! La ce te mai chinui cu orcile gigiste? :)))

pma77
pma77  •  08 Iulie 2021, 16:49

Nu stiu ce legatura are cu Romania,a fost un meci Anglia-Danemarca in care Anglia s-a dus mai departe print-un penalty inventat de arbitri.

luciann
luciann  •  08 Iulie 2021, 16:48
Postat de adriann_ pe 08 Iulie 2021, 16:44

Hai ma postache, canta la alta masa :))) Noi chiar te credem ca "romanul din Italia" a sarit ca dintr-o trapa sa comenteze la 2 min dupa mine la 15.30 ora Italiei :)))

Prostea, fac SW de un an jumate...

tristan
tristan  •  08 Iulie 2021, 16:46
Postat de iliada2021 pe 08 Iulie 2021, 16:25

Faza cu 50 000 dolari a fost publicată în presa sportivă din Romania, a doua zi după meciul de la Kosice, informația n-a fost dezmințită de conducerea federației. În acea seară dupa meci, la TVR Dumitru Graur era SCANDALIZAT de prestația tricolorilor, repetând de nenumărate ori în timp ce ce uita la ceas provocator: „selectionerul Dinu nu demisionează dupa acest eșec, dar cel puțin până măine când va avea loc sedința conducerii federatiei el rămăne pe post”, practic destituirea lui Dinu era pecetluită dupa acel RUȘINOS și IREPETABIL esec.

Da boss,eu știu ce zici și țin minte că și eu am citit o pe undeva,dar nu înseamnă că dacă apare în ziare e și dovedită...

novacbabba
novacbabba  •  08 Iulie 2021, 16:47

Bea ceva apa! Sau cheama un preot sa te descântece ca ești rău nene f rău! Danezi nu au jucat nimica aseară. Au dat un gol dintr-o lovitura libera unde nu a fost fault! Atit! După au tras de timp doar doar o sa ajungă la penalty uri. Asa ca It's coming home!

adriann_
adriann_  •  08 Iulie 2021, 16:44
Postat de luciann pe 08 Iulie 2021, 16:34

Ce bàlmàjesti mà acolo? Vezi ca sughita Silvio saracu'!:))) A aparu***, poate va era dor de el!:)))

Hai ma postache, canta la alta masa :))) Noi chiar te credem ca "romanul din Italia" a sarit ca dintr-o trapa sa comenteze la 2 min dupa mine la 15.30 ora Italiei :)))

luciann
luciann  •  08 Iulie 2021, 16:43
Postat de romeo_daniel7 pe 08 Iulie 2021, 16:41

Foarte inteligent comentariul,tipic romanesc,Anglia a furat în spiritul sportului.Poate comentatorul asta se simte răzbunat:-)))

Sa nu uitam ca ne-au lasat acasa la Mexic '86 dupa blatul cu Irlanda de Nord!:)))

romeo_daniel7
romeo_daniel7  •  08 Iulie 2021, 16:41

Foarte inteligent comentariul,tipic romanesc,Anglia a furat în spiritul sportului.Poate comentatorul asta se simte răzbunat:-)))

luciann
luciann  •  08 Iulie 2021, 16:40
Postat de dexter pe 08 Iulie 2021, 16:37

Ba da prosti mai sunt unii. Olaianis a spus doar sa nu-i mai plangeti de danezi, fiindca nu sunt niste sfinti si in multe situatii au fost avantajati de arbitraj, inclusiv in meciurile cu România. Deci, in niciun caz nu sunt niste dezavantajati, ba din contra. Puneti-va mintea la munca, prostalailor care plangeti dupa danemarca. Oricum, forța Italia!

Ce treaba au jucatorii de aseara cu "pacatele trecutului"?:)))

  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • •••
  • 9
Comentează