Comentarii (10)
babahuda
babahuda  •  25 Aprilie 2017, 15:10

alibec trebuia sa ia 2 galbene .umu la [rpotestul nesimtit din prima repriza si in repriza a 2-a can il tragea pe benzar ,molestand-ul cu gnogere ..petrescu nu avrut sa-i dea galben pt ca primise ordin de sus ,orice ar cace alibec nu scoti cartonas ,,trebuie sa joace cu dinamo lbizonu a vazut galben iar alibec nici unul ..asa cu arbitrii tot sa castigi campionate ..olteanu care la molestat pe hamca infigandu-i mana in gay lovindul c u pumnu nu a vazut rosu ,,dece?pt ca dinamo NU trebuia sa castige acel meci..la aceiasi faza trebuia dat 11m pt ca inainte sa fie meleu cu hanca Nemec a fost impins,busculat ,trangit la pamant ,acesta avea mingea pe cap la 2 m d epoarta ,dupa mingea a deviat la hanca ..la acea faza un oltean da pasa la portae ..corect ..lovitura indirecta ..in consecinta la o faza de joc arbitru a refuzat o ovitura de la 11m ,rosu pt olteni,lovitura indirecta din careu ..asta arata ca dinamo nu trebuia sa castige acel meci indiferent de infractiuni ..dar ,putea sa o faca ,nesansa .alibec trebuia sa fie suspendat dupa 2 galbene in meciul cu viitoru 2 etape .chiar si la un galben statea cu dinamo deaceea petrescu nu a dat ..

811730288915362
Constantin Luca  •  25 Aprilie 2017, 12:21

TREBUIE SA SE TEAMA,DACA PRINDE UN ARBITRU CARE ARE DE PLATIT SAMPANIE,RATE LA MASINA,DECE NU UN R.PETRESCU CU FESNIC CU TOT SI MAI SANT DESTUI SA NU ELIMINAM HOTIEGANU,KOVACS ETC,MAI SANT SI ALTE INTERESE,ALE FRF,LPF,ACOMISIILOR,A GRECILOR SI ALTORA.!!!

Postat de Marius Mandache pe 25 Aprilie 2017, 00:25

Mai aveți tupeu sa și comentați! La meciu cu voi unde ați fost gazdă, ați câștigat datorita arbitrilor, ca ne a refuzat un penalti cât maybacul oierului vostru (sau ce o mai avea) . Până la meciu ăsta mereu *** ;)

esti prea prost,la meciul din tur playoff de care vb,v am dominat clar,si trb uia eliminat un jucator fcdb in prima repriza,erati rupti inkor si mai rau,apoi nu se mai ajungea la penaty ul corect,e adevarat de care zici tu !nu fiti asa ingafmati si sigur ca sunteti gazde ca ati mai fost,si ati plecat umiliti,eu zic ca e meci de 1 x2,si mie ca o sa fie un egal ,sau batem noi,valoric suntem mult peste,cu 4 jucatori mai slabi,dar la voi doar vreo 4 sunt buni de tot,restu catastrofe