Comentarii (11)
haideusicfr
haideusicfr  •  29 Octombrie 2017, 13:38

Golul e frumos nimic de zis ,dar de fapt a fost autogol. Poli a mai reusit un astfel de gol si impotriva CFR-ului.

Curilianu Liviu  •  28 Octombrie 2017, 23:14

Nici vb de galben la Cretu,de fapt ce vreau cei de la Astra?Au aratat faza si se vede ca Cretu nici macar nu la atins,fata de galbenu pe care la luat la faultul la Croitoru.

danut1971
danut1971  •  28 Octombrie 2017, 23:06

poli castiga datorita lui ***

martinpen
martinpen  •  28 Octombrie 2017, 22:09
Postat de martinpen pe 28 Octombrie 2017, 21:43

Nu e prima oara cand Astra face 1 pauza, 2 final... Asa de intamplator sa fie rezultatul ? Acum e 1-0 pt Poli Timisoara, dar langa mine cineva a pus 1000 euro pe victoria Astrei si mi-a spus ca mai are cativa colegi care au facut acelasi lucru la alte agentii... Nu mi-a spus ai cui erau banii...

E 1-1 si astra are rosu... Cine stie ce cota era sa castige Astra la 1-0 pt Timisoara ?

749913671784643
Razvan Marcel  •  28 Octombrie 2017, 21:45

Edi iordanescu se crede mare antrenor,a fost de galben la Croitoru si normal de rosu.

521727778204934
Daniel Chiriceanu  •  28 Octombrie 2017, 21:53

Bai fratilor chiar nu vedeti ce face Coltescu.asta???? Totul se trage de la meciul cu Steaua de acasa cand le a anulat alora 2 goluri. Ei bine,luati.arhiva si vedeti de atunci pe unde ne a prins ne a facut varza!!!! Chiar nu.poate fi recuzat????

Razvan Marcel  •  28 Octombrie 2017, 21:41

A scris bn,o poate egala pt ca Timisoara are 18 puncte,si poate face 21.