Comentarii (65)
cetateanul_surmenat
cetateanul_surmenat  •  16 Iulie 2018, 12:09
Postat de dolophan pe 16 Iulie 2018, 11:57

Romanii sunt imaturi si rasisti. Evident ca nu toti, majoritatea. Nu imi plac nici mie francezii aroganti si prosti dar nu poti in anul 2018 sa spui ca aia nu sunt francezi. Prostilor. Din moment ce jucatorii respectivi sunt nascuti in Franta si au nationalitate franceza nu vad care e problema. Suntem in anul 2018 baieti. In loc sa arati cu degetul pe ***, pe *** pe unguri, mai bine va coaseti *** *** in *** si ***.

Gresesti, nu toti au fost nascuti in Franta, unii au fost "naturalizati". Nu este nimic ilegal sau incorrect, poate doar imoral sa naturalizezi fotbalisti.

dolophan
dolophan  •  16 Iulie 2018, 11:57

Romanii sunt imaturi si rasisti. Evident ca nu toti, majoritatea. Nu imi plac nici mie francezii aroganti si prosti dar nu poti in anul 2018 sa spui ca aia nu sunt francezi. Prostilor. Din moment ce jucatorii respectivi sunt nascuti in Franta si au nationalitate franceza nu vad care e problema. Suntem in anul 2018 baieti. In loc sa arati cu degetul pe ***, pe *** pe unguri, mai bine va coaseti *** *** in *** si ***.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

bigd
bigd  •  16 Iulie 2018, 11:55
Postat de catalynn2 pe 16 Iulie 2018, 11:53

Hmm ... Io unul te consider unul neaoș. Dacă ai vreo problema cu asta, asta e, îți va trece cu timpul :-)))

Nu am nici o problema man, e dreptul tau la opinie proprie:)

catalynn2
catalynn2  •  16 Iulie 2018, 11:53
Postat de bigd pe 16 Iulie 2018, 11:49

Eu incerc sa fiu un roman atipic;)

Hmm ... Io unul te consider unul neaoș. Dacă ai vreo problema cu asta, asta e, îți va trece cu timpul :-)))

bigd
bigd  •  16 Iulie 2018, 11:51

Daca dupa "nu sunt rasist" urmeaza "dar", atunci cu siguranta esti rasist amice.

aldo_m
aldo_m  •  16 Iulie 2018, 11:49

cand *** nostri fura tot poporul e facut *** dar cand ai lor nascuti in franta le pun bombe si au alte origini NU MAI SPUN NIMIC si culmea ai nostri tac parlamentarii ,diplomati si ministri de externe TAC o tara si un popor fara coloana nu sant rasist nu urasc *** sau alte rase dar francezii da ai urasc pt prostia lor pt lipsa lor de intelegere sau toleranta fata de noi ,NOI SA I INTELEGEM PE TOTI dar pe noi cine dracu ne intelege si tolereaza NIMENI poporul francez e bun pe *** de *** sau in *** de *** toti

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

bigd
bigd  •  16 Iulie 2018, 11:49
Postat de catalynn2 pe 16 Iulie 2018, 11:47

Tu așa te lauzi?! Sau moldovenii nu sunt români?! :-))))

Eu incerc sa fiu un roman atipic;)

catalynn2
catalynn2  •  16 Iulie 2018, 11:47
Postat de bigd pe 16 Iulie 2018, 11:45

Romanilor nici cu prajina nu le ajungi la nas. Ei sunt perfecti, arieni, inteligenti, educati si mai presus de toate: buni crestini!

Tu așa te lauzi?! Sau moldovenii nu sunt români?! :-))))

bodrin
bodrin  •  16 Iulie 2018, 11:46

Evident că este ceva în neregulă cu președinta Croaţiei: mai mult ca sigur că nu-i moartă după fotbal! Modul în care s-a manifestat la acest CM a avut ca scop, probabil, reclama pentru ţara sa.

bigd
bigd  •  16 Iulie 2018, 11:45

Romanilor nici cu prajina nu le ajungi la nas. Ei sunt perfecti, arieni, inteligenti, educati si mai presus de toate: buni crestini!

  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Comentează