Program Eurosport 1

Sambata
07:15 Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Japonia
09:00 Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Japonia
10:00 Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Japonia
10:30 Raliuri: Acces în culisele ERC
11:00 Tenis de masă: Cupa Mondială la masculin, la Paris, în Franţa
14:00 Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Japonia
14:30 Fotbal: Premier League
16:30 Fotbal: Premier League
17:00 Fotbal: Premier League
19:00 Fotbal: Premier League
19:30 Fotbal: Premier League
21:25 Ştirile Eurosport
21:30 Snooker: Seria Home Nations, la Crawley, în Regatul Unit
00:25 Ştirile Eurosport
00:45 Omnisport: Watts
01:30 Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Japonia
02:00 Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Japonia
02:30 Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Japonia
04:00 Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Japonia
04:30 Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Japonia
05:00 Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Japonia
Duminica
06:15 Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Japonia
07:45 Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Japonia
09:00 Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Japonia
09:30 Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Japonia
10:00 Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Japonia
10:30 Tenis de masă: Cupa Mondială la masculin, la Paris, în Franţa
12:00 Tenis de masă: Cupa Mondială la masculin, la Paris, în Franţa
14:00 Snooker: Seria Home Nations, la Crawley, în Regatul Unit
14:45 Snooker: Seria Home Nations, la Crawley, în Regatul Unit
18:00 Ciclism: Cupa Mondială pe velodrom, la Saint Quentin
19:55 Ştirile Eurosport
20:00 Snooker: Seria Home Nations, la Crawley, în Regatul Unit
20:45 Snooker: Seria Home Nations, la Crawley, în Regatul Unit
23:55 Ştirile Eurosport
00:00 Patinaj artistic: Mare Premiu (Grand Prix), la Everett, în Statele Unite
01:00 Patinaj artistic: Mare Premiu (Grand Prix), la Everett, în Statele Unite
01:55 Ştirile Eurosport
02:00 Omnisport: Watts
02:30 Jocurile olimpice: Ţinuturi ale legendelor
03:00 Ciclism: Cupa Mondială pe velodrom, la Saint Quentin
04:00 Jocurile olimpice: Galeria vedetelor - Atlanta 1996
05:00 Jocurile olimpice: Prinzătorul de flăcări
05:30 Jocurile olimpice: Legende vii
Luni
06:00 Snooker: Seria Home Nations, la Crawley, în Regatul Unit
08:00 Jocurile olimpice: Legende vii
08:30 Jocurile olimpice: Galeria vedetelor - Finala de la Atlanta
09:30 Fotbal: Liga Americană de fotbal MLS, la, Statele Unite
11:00 Snooker: Seria Home Nations, la Crawley, în Regatul Unit
12:00 Tenis de masă: Cupa Mondială la masculin, la Paris, în Franţa
13:00 Maraton: , la Amsterdam, în Olanda
14:30 Jocurile olimpice: Ţinuturi ale legendelor
15:00 Snooker: Seria Home Nations, la Crawley, în Regatul Unit
17:00 Tenis de masă: Cupa Mondială la masculin, la Paris, în Franţa
18:00 Patinaj artistic: Mare Premiu (Grand Prix), la Everett, în Statele Unite
20:00 Tenis de masă: Cupa Mondială la masculin, la Paris, în Franţa
20:55 Ştirile Eurosport
21:05 Fotbal: Premier League
22:00 Fotbal: Premier League
00:00 Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Japonia
00:25 Ştirile Eurosport
00:30 Omnisport: Watts
00:45 Fotbal: Liga Americană de fotbal MLS, la, Statele Unite
02:15 Ştirile Eurosport
02:20 Omnisport: Watts
02:30 Maraton: , la Amsterdam, în Olanda
04:00 Snooker: Seria Home Nations, la Crawley, în Regatul Unit
Marti
06:00 Patinaj artistic: Mare Premiu (Grand Prix), la Everett, în Statele Unite
08:00 Snooker: Seria Home Nations, la Crawley, în Regatul Unit
09:30 Tenis de masă: Cupa Mondială la masculin, la Paris, în Franţa
10:30 Jocurile olimpice: Galeria vedetelor - Pyeongchang, schi alpin
11:30 Jocurile olimpice: Legende vii
12:00 Snooker: Seria Home Nations, la Crawley, în Regatul Unit
13:00 Omnisport: Watts
14:00 Patinaj artistic: Mare Premiu (Grand Prix), la Everett, în Statele Unite
16:00 Fotbal: Liga Americană de fotbal MLS, la, Statele Unite
17:30 Fotbal: Liga Americană de fotbal MLS
18:00 Jocurile olimpice: Galeria vedetelor - Pyeongchang, schi alpin
19:00 Jocurile olimpice: Ţinuturi ale legendelor
19:30 Jocurile olimpice: Legende vii
20:00 Călărie: Cupa Naţiunilor FEI la proba completă
20:55 Ştirile Eurosport
21:00 Ciclism: Cupa Mondială pe velodrom, la Saint Quentin
21:55 Ciclism: Cursa de şase zile, pe velodrom, la Londra, Regatul Unit
00:25 Ştirile Eurosport
00:30 Patinaj artistic: Mare Premiu (Grand Prix), la Everett, în Statele Unite
02:30 Omnisport: Watts
03:30 Fotbal: Liga Americană de fotbal MLS
04:00 Tenis de masă: Cupa Mondială la masculin, la Paris, în Franţa
05:00 Ciclism: Cursa de şase zile, pe velodrom, la Londra, Regatul Unit
Miercuri
06:00 Fotbal: Liga Americană de fotbal MLS, la, Statele Unite
07:30 Ciclism: Cursa de şase zile, pe velodrom, la Londra, Regatul Unit
08:30 Jocurile olimpice: Galeria vedetelor - Pyeongchang, schi alpin
09:30 Omnisport: Watts
10:00 Ciclism: Cursa de şase zile, pe velodrom, la Londra, Regatul Unit
11:00 Patinaj artistic: Mare Premiu (Grand Prix), la Everett, în Statele Unite
13:00 Jocurile olimpice: Galeria vedetelor - Pyeongchang, schi alpin
14:00 Jocurile olimpice: Ţinuturi ale legendelor
14:30 Jocurile olimpice: Generaţia de aur
16:00 Patinaj artistic: Mare Premiu (Grand Prix), la Everett, în Statele Unite
18:00 Fotbal: Liga Americană de fotbal MLS
18:30 Snooker: Seria Home Nations, la Crawley, în Regatul Unit
19:30 Călărie: Cupa Mondială FEI, la Helsinki, în Finlanda
20:30 Omnisport: Watts
20:55 Ştirile Eurosport
21:00 Ciclism: Cursa de şase zile, pe velodrom, la Londra, Regatul Unit
21:55 Ciclism: Cursa de şase zile, pe velodrom, la Londra, Regatul Unit
00:40 Ştirile Eurosport
00:45 Lupte: Campionatul Mondial, la Budapesta, în Ungaria
01:15 Snooker: Seria Home Nations, la Crawley, în Regatul Unit
02:30 Lupte: Campionatul Mondial, la Budapesta, în Ungaria
03:00 Jocurile olimpice: Galeria vedetelor - Pyeongchang, schi alpin
04:00 Omnisport: Watts
04:30 Lupte: Campionatul Mondial, la Budapesta, în Ungaria
05:00 Ciclism: Cursa de şase zile, pe velodrom, la Londra, Regatul Unit
Joi
06:00 Tenis de masă: Cupa Mondială la masculin, la Paris, în Franţa
07:00 Omnisport: Watts
07:30 Ciclism: Cursa de şase zile, pe velodrom, la Londra, Regatul Unit
08:30 Jocurile olimpice: Galeria vedetelor - Pyeongchang, schi alpin
09:30 Lupte: Campionatul Mondial, la Budapesta, în Ungaria
10:00 Ciclism: Cursa de şase zile, pe velodrom, la Londra, Regatul Unit
11:00 Jocurile olimpice: Generaţia de aur
12:30 Ciclism: Turul Franţei
14:00 Lupte: Campionatul Mondial, la Budapesta, în Ungaria
14:30 Omnisport: Watts
15:30 Fotbal: Liga Americană de fotbal MLS
16:00 Jocurile olimpice: Galeria vedetelor - Pyeongchang, schi alpin
17:00 Snooker: Seria Home Nations, la Crawley, în Regatul Unit
18:30 Fotbal: Liga Americană de fotbal MLS
19:00 Jocurile olimpice: Galeria vedetelor - Pyeongchang, schi alpin
20:00 Curse de drone: Seria Campionilor DR1
20:55 Ştirile Eurosport
21:00 Ciclism: Cursa de şase zile, pe velodrom, la Londra, Regatul Unit
21:55 Ciclism: Cursa de şase zile, pe velodrom, la Londra, Regatul Unit
00:25 Ştirile Eurosport
00:30 Jocurile olimpice: Galeria vedetelor - Pyeongchang, schi alpin
01:25 Ştirile Eurosport
01:30 Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Japonia
02:00 Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Australia
02:45 Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Australia
03:45 Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Australia
04:00 Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Australia
04:45 Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Japonia
05:00 Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Japonia
05:30 Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Japonia
Vineri
06:00 Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Australia
07:00 Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Australia
08:00 Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Australia
09:00 Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Japonia
09:30 Curse de drone: Seria Campionilor DR1
10:30 Jocurile olimpice: Galeria vedetelor - Pyeongchang, schi alpin
11:30 Ciclism: Cursa de şase zile, pe velodrom, la Londra, Regatul Unit
12:30 Omnisport: Watts
13:00 Curse de drone: Seria Campionilor DR1
14:00 Jocurile olimpice: Galeria vedetelor - Pyeongchang, schi alpin
15:00 Superbike: Campionatul Mondial
15:30 Supersport: Campionatul Mondial , în Argentina
16:00 Superbike: Campionatul Mondial
16:30 Superbike: Campionatul Mondial, la Doha, în Qatar
17:15 Omnisport: Watts
17:30 Jocurile olimpice: Galeria vedetelor - Pyeongchang, schi alpin
18:30 Superbike: Campionatul Mondial, la Doha, în Qatar
19:00 Superbike: Campionatul Mondial, la Doha, în Qatar
20:00 Ştirile Eurosport
20:05 Jocurile olimpice: Galeria vedetelor - Pyeongchang, schi alpin
21:00 Omnisport: Watts Top 10
21:30 Superbike: Campionatul Mondial, la Doha, în Qatar
21:55 Ciclism: Cursa de şase zile, pe velodrom, la Londra, Regatul Unit
00:55 Ştirile Eurosport
01:00 Lupte: Campionatul Mondial, la Budapesta, în Ungaria
01:30 Ştirile Eurosport
01:35 Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Japonia
02:00 Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Australia
02:45 Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Australia
03:45 Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Australia
04:00 Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Australia
04:45 Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Japonia
05:30 Motociclism: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Australia