Comentarii (88)
magic4ever
magic4ever  •  05 Februarie 2018, 10:45

Mitrita mai bine taci ca sunteti penibili in meciurile cu FCSB...nu miscati nimic! Fiecare sut pe poarta este gol...

catalin.palcu
catalin.palcu  •  05 Februarie 2018, 10:12
Postat de daweroirl pe 05 Februarie 2018, 09:01

Meci slab intre 2 echipe mediocre...

@daweroirl : depinde la ce te raportezi. Pt fotbalul nostru si Dinamo si mai ales Craiova sunt echipe bune si meciul a fost chiar usor peste media de calitate a Ligii 1. Daca ne comparam cu ligile din Spania, Franta sau Anglia, atunci da , suntem dezastru.

kwd2015
kwd2015  •  05 Februarie 2018, 09:38
Postat de fc_mioritza pe 05 Februarie 2018, 06:25

Vezi bă ca v.au scazut salariile, adio bani de net!!

cap ai, minte ce-ti mai trebuie?

mosvasile
mosvasile  •  05 Februarie 2018, 09:26

"Zicea ca noi nu batem in campionat"!Si nu e adevarat?De cand a cazut nenorocirea asta pe Dinamo- avandu-l antrenor pe guralivul Miriuta -cate victorii a obtinut Dinamo?Si alea care le-a obtinut,cu cine le-a obtinut?Sa-i reamintim ***: niciuna-dar niciuna-cu echipele situate deasupra in clasament, iar acasa a luat bataie la scoruri jenante-0-4 cu Viitorul!De cand e Dinamo,nu a avut o perioada mai jalnica,cu atat de putine victorii si alea obtinute doar cu echipele din subsolul clasamentului-unele vehement contestate-dupa evolutii umilitoare!Si mai si vorbeste!

daweroirl
daweroirl  •  05 Februarie 2018, 09:01
Postat de corectu pe 05 Februarie 2018, 07:50

Mitrita declara ca vrea ca Dinamo sa intre in play-off.Asta s-a vazut dupa cum au jucat oltenii in ultimele 20 de minute.Nimic.La golul al doilea a lui Dinamo un fundas"oltean"a degajat la un dinamovist la marginea lui '16".A urmat golul.S-a vazut din avion ca cele 2 echipe s-au"inteles".Nu a iesit,pentru ca Nistor a dat-o in bara.

daweroirl
daweroirl  •  05 Februarie 2018, 08:59

O sa castigati prazul de aur...

vasy86le
vasy86le  •  05 Februarie 2018, 08:52
Postat de catalin.palcu pe 05 Februarie 2018, 08:08

Exact in Nistor era baza. S-au inteles ca in minutul 90 sa o dea Nistor in vinclu de la 30 de metri ! Tu iti dai seama ce chestii ridicole sustii ? Craiova a avut meciul in mana la un momentdat si nu l-a putut inchide. Daca Barbut marca de 3-1 era game over. Iarasi putea sa le mai dea Hategan un penalty. Despre ce blat se poate vorbi ? Voi sunteti evident disperati sa ii aveti pe Botosani si Viitorul in play-off , ar fii 12 puncte asigurate din start.

Nu te pune cu prostul ca are mintea odihnita, iti dai seama daca Nistor inscria, ce ar fi scris? El scrie despre noi dar nu se uita la cum au castigat ultimul meci, gol neregulamentar, plus un penalty amuzant, budescu si-a pus curul la bataie in piciorul adversarului, dupa cum s-a vazut in poza, cred ca i-au sarit si ouale din cuib =))

catalin.palcu  •  05 Februarie 2018, 08:08