Comentarii (108)
eterrna.terrra.nova
eterrna.terrra.nova  •  19 Martie 2023, 14:16
Postat de emil1986 pe 19 Martie 2023, 10:08

Ce legatura are golul lui matkovic cu faptul ca arbitrajul a fost PE FATA cu Craiolguta???? Cel putin 2 penalty-uri neacordate Stelei, mai precis. Ai probleme de logica????

Ce penaltiuri visezi milica esti la fel de varza la fotbal ca la politica. Dar deh esti 10sbist face sens doar o spune nea Gigi insusi.

brera30
brera30  •  19 Martie 2023, 14:09
Postat de Cristib2009 pe 19 Martie 2023, 13:52

Erai baut ca si patronul tau sau te ai uitat la alt meci?A tras arbitrii cu voi ca in codru si vi si spui ca Steaua nu a existat..Vai de capul tau

In prima repriza, fcsb a fost inexistenta, punct. In a doua repriza, primele 20, 25 de minute ați avut o tresărire. După aceea, ați căzut fizic. Toate vedetele voastre au fost anihilate total.. Singura greșeală a lui Neagoe, a fost introducerea lui Hanca. Dacă era 3-0 la pauza nu se supăra nimeni.

dodo001
dodo001  •  19 Martie 2023, 14:07

Ai dreptate si eu spun asta si cred ca si Gigi Becali a vazut ca echipa a jucat bine, a facut schimbarile perfect. Bravo Gigi! Esti cel mai tare! Pentru niste schimbari sa platesti antrenor? Pe banii tai.

doritor
doritor  •  19 Martie 2023, 13:54

Daca ar fi mentinut presingul din prima repriza probabil Universitatea n-ar fi fost egalata. Mai trebuie un „câine” la mijloc alaturi de Screciu. Poate Raul Silva sa fie reprofilat mijlocas cand s-o insanatosi. Chiar si asa Neagoe trebuia sa faca schimbarile mai tarziu. Cretu s-a vazut ca nu si-a revenit dupa accidentare, Hanca a fost o mare pacaleala de la cumparare, iar Rogulic cu talent, dar fara putere. La golul FCSB pe langa indolenta lui Hanca la trecerea lui Radunovici si intarzierea lui Mateiu(cred) sa vina cu Edjuma (lasat prea liber stiindu-se ce bun la dat goluri) pana sa ajunga centrarea la Edjuma sare Compagno (iar zic cred ca la transmisiile Digi greu sa urmaresti fazele) care era in ofsaid. De ce nu s-a verificat golul cu VAR?!

Cristib2009
Cristib2009  •  19 Martie 2023, 13:52

stefdomi
stefdomi  •  19 Martie 2023, 13:41
Postat de schalker pe 19 Martie 2023, 13:15

Nu jijele....la meciuri adevarate ...90 min. Dar ptr tine e suficient sa te uiti la meciurile Mamaligii 1.

E penibil să recomanzi meciurile alea și să declar că te uiți doar la rezumatele meciului intern. Dar așa ești tu :))

schalker
schalker  •  19 Martie 2023, 13:15
Postat de stefdomi pe 19 Martie 2023, 12:12

Ne recomanzi să ne uităm la fotbalul din Germania, Anglia sau Italia; te referi la rezumate, corect? :))

stefdomi
stefdomi  •  19 Martie 2023, 13:03
Postat de legio.sud pe 19 Martie 2023, 12:38

*** , tu ai văzut ratarea URIAȘĂ a lui Ivan la 0-1 în prima repriză , dacă se făcea 0-2 ,GG era fericit …

Dacă! Dacă Cristea nu faulta la sutul lui Edjouma, dacă Olaru pasa bine la Compagno, ***

legio.sud
legio.sud  •  19 Martie 2023, 12:38
Postat de stefdomi pe 19 Martie 2023, 12:13

Mai citește măcar o dată ce am scris. Fix asta am scris: Steaua a dominat repriza a doua, Craiova a dominat’o pe prima - la OCAZII. La POSESIE Steaua a dominat ambele reprize.