Oltean fraier și îngâmfat. Un 11 m cel puțin pt Fcsb neacordat și nu mai aveai rânjetul ăla arogant. Te bate CFR etapa viitoare și îți scoate fumurile din cap. Celalalt, vopsitul blond tot un praz degerat, cică el a jucat corect faza de la 11 m. De asta nu te-a convocat ***, ești un trișor.

Nea Jelule, mulțumim bre pt ca ai adus IAR suferința in Berceni in acest sezon! Lăsând la o parte deciziile Justiției, in acest sezon CSU a fost o demna urmașa a Științei, nu încă Maxima (mai e de lucru pana acolo) dar sigur nu … mititică! :-)))

elefterie
elefterie  •  19 Martie 2023, 09:51
Postat de emil1986 pe 19 Martie 2023, 09:33

Bine ca n-a ironizat si arbitrajul, care a fost pe fata cu Craiolguta. PE FATA! Cel putin 2 penalty-uri neacordate.

Iezact, iar Markovic trebuia eliminat pentru lipsa de fair-play la faza golului. Este "recidivist", nu e prima oară când prin nepăsarea, ușurința cu care rezolvă fazele de joc oricât de complicate și interviurile oricât de provocatoare, îi umilește pe adversari, jurnaliști, selecționeri. Prevăd că se va așterne uitarea (generală!) și peste această bijuterie de gol (că el doar așa înscrie!!) și iar i se vor număra kilogramele. Ce iezemplu poate fi Markovic pentru copiii care vor să se apuce de fotbal??

valihaita
valihaita  •  19 Martie 2023, 09:33

Deci revin si precizez ca n-am fost ironic cu d-nul Neagoe ci cu autorul articolului care a inventat niste ironii inexistente ! De data asta spre deosebire de data trecuta declaratiile celui care antreneaza CSU au fost destul de pertinente !

emil1986
emil1986  •  19 Martie 2023, 09:33

brera30
brera30  •  19 Martie 2023, 09:31
Postat de kvba pe 19 Martie 2023, 09:23

De dimineata, postacule? Ai primit textele de la cofetarie?

Tu ai stat toată noaptea sa dospești aluatul la EFM? Văd ca ești omniprezent pe articolele Universității Craiova .

viola_sempre
viola_sempre  •  19 Martie 2023, 09:25
Postat de constantin777p pe 19 Martie 2023, 08:58

Fcsb a avut 3 penalty-uri neacordate și ei vorbesc despre arbitraj și ca au fost mai buni. Este ca la stand up comedy domul Neagoe

Vezi ca nu e ca in curtea scolii unde la 3 cornere se da un penalty si nici nu sunteti la natatie, unde plonjeaza in bazin. V-ati obisnuit ca echipele sa se dea la o parte din fata voastra, iar atunci cand refuza si indraznesc sa joace, intervina arbitrii si sa faca diferenta pentru voi. Care arbitri, dupa ani si ani, se retrag la final de cariera pe mosia ciobanului puscarias, insa nimeni nu ii intreaba de sanatate

legio.sud
legio.sud  •  19 Martie 2023, 09:24
Postat de Kraaaaaa pe 19 Martie 2023, 01:02

Omul ăsta (Nea Goe), oare toată viața a trăit cu jumătăți de măsură !!!???

Cine ești băi păstorule să-ți arunci părerea , omul spune realitatea , că nu te ajută pe tine dotările să înțelegi este altceva , dacă marca Ivan golul ăla în prima repriză era 2-0 la pauză și nici arbitrii nu vă mai salvau , bâ voi sunteți nesimțiți de când v-ați înființat !

kvba
kvba  •  19 Martie 2023, 09:23
Postat de legio.sud pe 19 Martie 2023, 09:15

Ai impresia că ei sunt în studio să fie obiectivi , NU , ei sunt acolo să ridice osanale sau să bocească , după caz , aseară erau un pic consternați la pauză …

Stelian66
Stelian66  •  19 Martie 2023, 09:23

Voi aveti mereu penalty uri neacordate ! Penibili . Sa spuneti Mersi pt punctul luat . Victoriile zecesebeului sunt legate doar de valize, echipe f slabe sau echipe care cedeaza “traditional” punctele ( Ex Botosani). Mai bifati un an fara trofee.