Comentarii (50)

andreidim2001  •  15 Mai 2019, 21:22

Cu toata dragostea dar Va fi un *** pe *** ***. Cine se duce la FCSB isi ratează cariera. Fie jucători sau antrenori. Locul acestui ***ste in *** la *** sub ***.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

herman25  •  15 Mai 2019, 21:48
Postat de pe 01 Ianuarie 1970, 02:00

Salut nelu făget...vii de la birt?

foxy  •  15 Mai 2019, 23:14
Postat de poison pe 15 Mai 2019, 23:04

Măi vulpiță frustrată, Samertx îți dă clasă și când doarme. Tu ești un *** băgător de seamă. N-ai nici sare, nici piper... Spune-mi, de 14 ani ești așa apatic?

Am cam fost apatic in ultimii ani,dar acum mi-am revenit, ptr ca vad multa frustrare de la echipa din play -out care se pregateste de ...ceva...de pe timpul lui Borcea!Se pregateste de mitinguri PSD ,cred,ca de cupe,nu e cazul!..;)))Ce tot pomenesti de `contaranu` meu,vrei sa ai un motiv sa faci schimbare si sa intre pe aici sa faca pe desteptu`?Fa-o...E in puterea voastra( a lui)......Oricum nu ma impresionezi!...esti un `piscarici`!

kikostel  •  16 Mai 2019, 00:58

Oierul plin de ego a dorit să spună că îi oferă lui Edi cea mai mare revista "Libertatea", ediție specială de weekend, de 100 de pagini, probabil cu multe pagini pe care scrie, de multe ori, "nu-i spune sluga stăpânului ce să facă cu banii săi".

foxy  •  15 Mai 2019, 22:10
Postat de poison pe 15 Mai 2019, 21:56

Haha! Buna asta! Ma zi-ne unul!

Uite una:`Si in anul 2020 n-o sa mai aiba Dinamo stadion!Se vor construii blocuri acolo!N-are cum,domne`!...Si echipa Dinamo cum se v-a numi?...PSDinamo!...Si de votat ce-or sa voteze dinamovistii?..PSD-ul...Totdeauna!..;)))

poison  •  15 Mai 2019, 22:03
Postat de pe 01 Ianuarie 1970, 02:00

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

draxter  •  15 Mai 2019, 21:52

Becali promite libertate antrenorului iar?! A uitat deja de promisiunea la instalarea lui Teja ca 6 luni nu se baga? Numai prostii l-ar mai crede!

popica.folcloristul  •  15 Mai 2019, 21:43
Postat de pe 01 Ianuarie 1970, 02:00

nu bagi ma gigistule un cantec de jale ca iar ati luat campionatul?:)))))))))))))))

alskar  •  15 Mai 2019, 21:27
Postat de andreidim2001 pe 15 Mai 2019, 21:22

Cu toata dragostea dar Va fi un *** pe *** ***. Cine se duce la FCSB isi ratează cariera. Fie jucători sau antrenori. Locul acestui ***ste in *** la *** sub ***.

o să-ți iei cartonaș dar asta nu înseamnă nu meriți apreciere la comantariu

herman25  •  15 Mai 2019, 21:24

Nu va avea nici o libertate mai mare decat au avut dica sau teja.....cine crede altceva e prosst.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • •••
  • 5