ripensistu  •  21 Februarie 2021, 13:14

Si Ripensia si Rapid merita promovarea!

303519779986075
Catalin Radu  •  21 Februarie 2021, 13:01

Asa se întâmplă când ai un portar de 2 lei ca Draghia. Gol de la 30 m, iar pe centrare sta pe linia porții și primim gol din 6-7 m. Inadmisibil cum și-a bătut joc de colegi. Sper ca etapa viitoare sa nu mai apară pe teren.

valiomanid
valiomanid  •  21 Februarie 2021, 12:57
Postat de leu.mr pe 20 Februarie 2021, 16:28

Dunărea Călărași - Farul 1-1 Au marcat: Cruceru 44 -pen / Alami 54 (după ce oaspeții au avut 1-0 la pauză) ????

E simplu bre, Cruceru joaca la Farul! :))

sf_gheorghe
sf_gheorghe  •  21 Februarie 2021, 12:04

Bun. Așteptăm Rapidul în Liga1. Iar peste 2 ani și Steaua.

dora
dora  •  20 Februarie 2021, 20:24
Postat de sibelius pe 20 Februarie 2021, 15:36

Si CFR era primit cand nu avea niciun roman in echipa, deci care-i diferenta?

Adu-mi aminte, te rog, cand s-a intamplat asta...si care a fost primul 11 din acel meci al CFRului.

leu.mr
leu.mr  •  20 Februarie 2021, 16:28

sibelius
sibelius  •  20 Februarie 2021, 15:36
Postat de dora pe 20 Februarie 2021, 14:56

Ati vazut primul 11 al celor de la Csikszereda din meciul de astazi...ma surprinde faptul ca mai sunt primiti sa joace intr-un campionat din Ro !

dubluv
dubluv  •  20 Februarie 2021, 15:02

de ale GSP-ului: "Meciul de la Recea s-a jucat pe un teren impraticabil, care pune in pericol cele doua formatii". Pai daca meciul s-a terminat de ce mai sunt cele doua formatii in pericol? Sa plece de pe teren...

dora
dora  •  20 Februarie 2021, 14:56

george_br
george_br  •  20 Februarie 2021, 14:38
Postat de univ_craiova1 pe 19 Februarie 2021, 08:31

Este o mizerie sa joci decat tur fără retur și sa bagi play off doar cu 6 echipe...

O mizerie infinit mai mare este sa bagi un club nou infiintat DIRECT in Liga 2-a!