Toata ziua ii dati pe astia...Ganea, Lupu, Alin Stoica; scandalagii care nu au 3 neuroni impreuna si n-au facut nimic de cand nu mai joaca fotbal, prezentati ca mari experti cand sunt atatia fosti fotbalisti, antrenori, jurnalisti etc de calitate. Cam asta a fost pentru mine pe gsp, ma duc dincolo, nu au sectiune de comentarii dar nu sunt nici fituica asta.

Postat de Independentul pe 23 Iunie 2024, 06:22

Mai astia ne iau de prosti,Ianis este un jucator mediocru… toti il tin in bratze;rezultate zero.. a fost in Italia-nimic, Belgia-nimic, Scotia - slabutz,Spania - catastrofa.. si atunci?

TupacAmaru  •  24 Iunie 2024, 19:13

@666piturca, O dovadă în plus că 99% dintre useri sunt maneliști. Aerosmith? Ce dracu e ăla, nume de montgolfier?

gicapuia
gicapuia  •  23 Iunie 2024, 20:29

Ganea a vazut alt meci sau din alt unghi ! Priviti la fotografia pe care au ales-o ei de la GSP ! Parca e la a 10 sticla da vin !

666piturca
666piturca  •  23 Iunie 2024, 18:23

Ganezu’s got a gun, dum, dum, dum, honey, what have you done?

barghierimihai49
barghierimihai49  •  23 Iunie 2024, 13:08

Ianis Hagi nu a intrat rau,ci foarte rau-are a 4-a cea mai mica nota dintre cei 14 fotbalisti,care au jucat cu Belgia:Bancu-5,8;Dragus-6,1;M.Marin-6,3;,Hagi-6,4,conform 365 scores.Ganea-fost fotbalist,nu te uiti pe datele statistice-judeci dupa simpatii?

Ianis.e.varza
Ianis.e.varza  •  23 Iunie 2024, 12:40

Tricolorii au jucat prea ofensiv ??!! Nici măcar formația de joc nu a fost ofensiva, nu mai vorbiți prostii.

aikin18
aikin18  •  23 Iunie 2024, 11:42
Postat de mr90 pe 23 Iunie 2024, 08:01

Corect, e vina lui Edi ! Nu te iei la trinta cu o echipa mai buna decit tine, trebuia jucat ca Romania cu Argentina la WC94

pai in prima repriza cu Argentina, i-am tavalit rau de tot

jijicu
jijicu  •  23 Iunie 2024, 08:47

Desi sunt de acord ca am jucat prea deschis in a doua repriza, analiza lui Ganea are totusi o hiba. Cum joci la egal fara sa ataci, cand meciul incepe de la 1-0 pt adversar? Cu siguranta ca tactica asa a fost gandita, aparare compacta si contraatacuri rapide. Dar totul s-a naruit in primul minut. Apoi, in opinia mea egalul s-a pierdut in primele 20 min din repriza a doua, cand nu am fructificat vreo 3 sanse scapati singuri cu portarul. Ne-au aratat De Bruyne si Lukaku (chiar in offside minuscul) cum se finalizeaza un astfel de atac...

Moshu
Moshu  •  23 Iunie 2024, 08:06

hehehe....ceeee nataaa rauuu...tactica gresita....poate un minut,ca-n al doilea deja nu mai aveam ce apara...sarcu' asta cine stie ce meci a vazut...