francescoli1974
francescoli1974  •  13 Aprilie 2024, 22:09

Cum puteți spune în caseta tehnică, la minutul 90 că oricare echipă putea câștiga când era clar că Real a dominat net meciul,posesie,ocazii,șuturi la și pe poartă doar la cornere a fost 4-2 pentru gazde.Portarul lor a aparat tot ce a fost pe poartă în afara șutului de generic al lui Tchouamenni .A avut 8 parade Rajkovic față de 2 Lunin.

francescoli1974  •  13 Aprilie 2024, 22:03

Victorie la pas nu muncită a lui Real Madrid la Mallorca,Rajkovic a făcut minuni,a avut 8 parade din care vreo 3 unu la unu cu Brahim Diaz și Vini jr,a limitat scorul trebuia să fie minim 2-0,a mai fost și un șut al lui Valverde scos de un fundaș de pe linia porții și o bară a lui Bellingham în prima repriză.

francescoli1974  •  13 Aprilie 2024, 22:02

francescoli1974  •  13 Aprilie 2024, 20:19

Meci"subtire" făcut de Real până acum,se vede lipsa atacanților brazilieni Vini și Rodrygo,Joselu nu s-a văzut deloc iar Brahim și Bellingham destul de discreți .