Comentarii (81)
badeadorian
badeadorian  •  08 Iulie 2021, 18:02
Postat de luciann pe 08 Iulie 2021, 17:55

:))) Totusi de blatul Angliei cu Irlanda de Nord s-a facut ca ploua!:)))

Aaaa ..da , a uitat de ceaiul de la ora 5, baut de cele doua natii !!! :))

badeadorian
badeadorian  •  08 Iulie 2021, 18:00
Postat de luciann pe 08 Iulie 2021, 17:48

Am scris clar, negru pe alb, daca nu reusesc sa te conving, eu ma retrag definitiv de aici! Ce vrei mai mult de atat? Tu n-ai nicio obligatie, decat sa nu ma mai acuzi dupa aia! Daca nu te conving, poti sa scrii ce vrei si eu ma retrag (definitiv de pe GSP)! Platesc si consumatia, ca sa nu spui ca bati drumul degeaba! Daca nu accepti, e clar ca n-ai ***!:)))

Bag seama ca tu vrei sa-l detronezi pe celebrul Don Quijote de La Mancha in lupta lui cu morile de vant !!! :))) ... Eu l-am rugat sa ne intalnim la magazinul sportiv de la stadionul Giulesti , sa-i arat carnetul de suporter din 1984 .... dar el ..nu si nu ..Bat Man - Bat-Man ...ca sunt suporter fecesebist undercover !!! :)))) Daca omul este ''setat'', trebuie lasat sa se ''invarta in lumea lui'' ... si sa-i dorim sanatate si energie !! :))

luciann
luciann  •  08 Iulie 2021, 17:55
Postat de badeadorian pe 08 Iulie 2021, 17:53

Si ce treaba are ''prefectura'' unor greseli cu *** unui penalty inexistent ??? ... Acum ne apucam sa arbitram in functie de greselile istorice ????? ... O opinie si o mentalitate absolut ''oloianosfrena'' !!!... Apropo ...pentru finala din 11 iulie ...vedeti ca ''unii'' au castigat o cupa mondiala cu un gol fantoma ... ce facem acum ?? .... Ce ''pui'' a putut sa-i fete mintea lui ''olo'' !!! :)))

:))) Totusi de blatul Angliei cu Irlanda de Nord s-a facut ca ploua!:)))

badeadorian
badeadorian  •  08 Iulie 2021, 17:53

Si ce treaba are ''prefectura'' unor greseli cu *** unui penalty inexistent ??? ... Acum ne apucam sa arbitram in functie de greselile istorice ????? ... O opinie si o mentalitate absolut ''oloianosfrena'' !!!... Apropo ...pentru finala din 11 iulie ...vedeti ca ''unii'' au castigat o cupa mondiala cu un gol fantoma ... ce facem acum ?? .... Ce ''pui'' a putut sa-i fete mintea lui ''olo'' !!! :)))

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

luciann
luciann  •  08 Iulie 2021, 17:48
Postat de adriann_ pe 08 Iulie 2021, 17:38

BUHAHAHAHAHAHAHAHAH IREAL, SCREENSHOT DE COLECTIE :))) Postache, tu cu contul asta te dai "romanul din Italia" ce ma intereseaza pe mine sa ma intalnesc in Bucuresti cu un postac becalist? :))) In Italia ma, la Milano unde zici ca esti :))) NU E BINE? :)))

Am scris clar, negru pe alb, daca nu reusesc sa te conving, eu ma retrag definitiv de aici! Ce vrei mai mult de atat? Tu n-ai nicio obligatie, decat sa nu ma mai acuzi dupa aia! Daca nu te conving, poti sa scrii ce vrei si eu ma retrag (definitiv de pe GSP)! Platesc si consumatia, ca sa nu spui ca bati drumul degeaba! Daca nu accepti, e clar ca n-ai ***!:)))

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

joze_maurinio
joze_maurinio  •  08 Iulie 2021, 17:42

In 2021 un comentator anonim roman isi da importanta! Nu plange nimeni danezii bai nene, e vorba de adevar aici, dar un nepriceput angajat pe pile la TVR, care a demonstrat in toata istoria ca nu se pricepe la nimic, nu are cum sa inteleaga! Vad ca de Urs Meier si-a amintit nepriceputul, dar de Kim Milton Nielsen, nu! Asta demonstreaza nepriceperea totala. De asta e poporul roman unde e, si chiar lumea, pentru ca nepriceputi in nimic, ca acest Olaianos, sunt formatori de opinie(proasta, normal!), si isi mai dau si aere de vedeta. Dar cand iti dai aerele pe partea din spate, asta esti! Da, ne-a furat Ursul in minutul 93, dar asta pentru ca Dolarel nu a tinut de minge, si alde Pancu si ai lui au ratat 5 ocazii clare de gol pana atunci!

adriann_
adriann_  •  08 Iulie 2021, 17:38
Postat de luciann pe 08 Iulie 2021, 17:10

In 2-3 saptamani ajung ***! Imi calc pe inima, si ma intalnesc cu tine (desi am zis ca n-o s-o fac)! Te tine? Daca-ti demonstrez "identitatea" termini definitiv cu prostiile astea si recunosti aici pe site? Daca nu, nu cer nimic, esti liber sa postezi ce vrei aici despre mine! Undeva in centrul vechi, de exemplu! Si platesc eu consumatia ca sa nu existe discutii! Poti sa vii cu cine vrei tu, eu o sa vin singur!

BUHAHAHAHAHAHAHAHAH IREAL, SCREENSHOT DE COLECTIE :))) Postache, tu cu contul asta te dai "romanul din Italia" ce ma intereseaza pe mine sa ma intalnesc in Bucuresti cu un postac becalist? :))) In Italia ma, la Milano unde zici ca esti :))) NU E BINE? :)))

corectorul
corectorul  •  08 Iulie 2021, 17:36
Postat de opinca_de_aur pe 08 Iulie 2021, 17:15

Baliverne romanesti. Imi place enorm Marian Olaianos dar de data asta da cu oistea-n gard. Numai la mioritici se face dreptate pentru meciurile alea de pe vremea lu' bunicu'. Cu ce sunt vinovati 22 de jucatori de azi pentru mizeriile facute de Urs Meier??? Sau golul lui Dorinel din 1996? Românisme. Românisme. Românisme! Hai sa bocim si blatul Angliei cu Irlanda de Nord din 85-86! Nedreptati au fost si vor mai fi. Hai sa-l injuram pe fiul portarului Danemarcei pentru ca nu ne-a placut de tac-su ca a aparat mingea lui Camataru la un corner! Oameni buni!

Asa e, echipa daneza de aseara nu e este vinovata pt erorile inaintasilor lor. Dar este in culpa pt golul marcat in mod neregulamentar din lovitara libera in meciul de aseara (jucatorii danezi nu au respectat distanta de minim 1 m de zidul englez, astfel cum dispune imperativ regulamentul UEFA). Decizia corecta ar fi trebuit sa fie anularea golului danez si reluarea loviturii libere.

iliada2021
iliada2021  •  08 Iulie 2021, 17:29
Postat de tristan pe 08 Iulie 2021, 16:46

Da boss,eu știu ce zici și țin minte că și eu am citit o pe undeva,dar nu înseamnă că dacă apare în ziare e și dovedită...

Articolul respectiv a stârnit un imens scandal la acea vreme. Nu exista presă online, anonimă, toate articolele erau SEMNATE, autorul fiind conștient de riscurile pe care și le asumă prin publicarea unor știri false. Articolul furniza cifre și nume precise, de asemenea preciza că anumiți jucători ai echipei naționale l-ar fi mituit pe Dinu pentru a fi selecționați în acel meci. Puțin mai jos numele lui Lung se detașa din articol, deși nu era citat explicit, asa cum fusese argumentat numele arbitrului danez și suma promisă din partea federației noastre. Lung era la sfarșitul carierei, vitrina nationalei i-ar fi servit pentru ultimul contract în străinătate, în schimb a fost DEZASTRUOS, îngropând Romania și pe nen’su Dinu. După acel meci, Kim Milton Nielsen ne-a tocat cu arbitrajele, oriunde ne-a prins, schimbarea atitudinii sale fiind edificatoare. În primii ani dupa rascoală, presa era infinit mai liberă decât astazi, în ceea ce mă privește, punând cap la cap aceste informații și altele, înclin să cred că acuzațiile erau reale, din acest motiv federația cioclului Sandu a tăcut cu privire la acest articol, deși conținea grave acuzații. Aceste metode se foloseau in acea perioadă, nen’tu Dinu povestea recent cum pleca în deplasările prin Europa cu valiza de dolari.

opinca_de_aur
opinca_de_aur  •  08 Iulie 2021, 17:15

Baliverne romanesti. Imi place enorm Marian Olaianos dar de data asta da cu oistea-n gard. Numai la mioritici se face dreptate pentru meciurile alea de pe vremea lu' bunicu'. Cu ce sunt vinovati 22 de jucatori de azi pentru mizeriile facute de Urs Meier??? Sau golul lui Dorinel din 1996? Românisme. Românisme. Românisme! Hai sa bocim si blatul Angliei cu Irlanda de Nord din 85-86! Nedreptati au fost si vor mai fi. Hai sa-l injuram pe fiul portarului Danemarcei pentru ca nu ne-a placut de tac-su ca a aparat mingea lui Camataru la un corner! Oameni buni!

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 9
Comentează