Comentarii (33)

hitman222  •  10 August 2018, 18:02

gnoere nu sperie pe nimeni din moment ce a ramas la clona fcsb...cred ca e distrus ca nu a reusit sa plece.

poison_5  •  10 August 2018, 14:57
Postat de daweirl pe 10 August 2018, 14:46

halal fan esti ,stii totul despre Steaua dar nu stii nimic despre clubul tau de pifty cent ,trepadusule...

Despre Steaua știu că e în Liga a 4-a, că antrenor e Marius Lăcătuș și că stadionul lor, Ghencea, va fi modernizat până în 2020.

legendavisinie  •  10 August 2018, 16:00
Postat de poison_5 pe 10 August 2018, 14:57

Despre Steaua știu că e în Liga a 4-a, că antrenor e Marius Lăcătuș și că stadionul lor, Ghencea, va fi modernizat până în 2020.

Normal ar fi să se construiască și în Popești Leordeni un stadion modern, pentru echipa locală FC FCSB.

poison_5  •  10 August 2018, 14:22
Postat de randomm pe 10 August 2018, 13:04

Stadionul stelei este ARENA NATIONALA DIN 2011.

Stadionul Stelei e Ghencea, ba prostule! FC FCSB e singura echipă care nu are stadion propriu, fiind chiriașa pe oriunde merge (Arena Națională, Ploiești, Pitești, Tg Jiu etc). Oriunde a evoluat ca gazdă, FC FCSB a plătit chirie!

luciann  •  10 August 2018, 13:58
Postat de legendavisinie pe 10 August 2018, 13:55

Să susții o echipă din Popești Leordeni, amăgindu-te că ar fi Steaua București... doar fcsbiștii sunt capabili de o asemenea "performanță".

Pana si croatii recunosc ca FCSB=Steaua!:)))

legendavisinie  •  10 August 2018, 13:55

Să susții o echipă din Popești Leordeni, amăgindu-te că ar fi Steaua București... doar fcsbiștii sunt capabili de o asemenea "performanță".

Cornel Brinco  •  10 August 2018, 13:50

magic4ever, nu stiu daca ai dormit in timpul meciului, dar sa stii ca in caseta de scor a televiziunii croate in dreptul echipei romane scria "SB" ! Pardon? Adica , zic asa : croatii stiau cu cine joaca ! Cu * STEAUA BUCURESTI* !!! Somn usor, minca- te -ar purecii !

poison_5  •  10 August 2018, 12:32

"E bun și Gnohere, dar nu se compară niciodată cu Alibec." - Jiji Becali, 2017 :)))))

hitman222  •  10 August 2018, 14:31
Postat de vladut12 pe 10 August 2018, 13:37

Daca era terenul bun, ii batea Steaua! Asa, ii bate la Bucuresti, nu e stres!

Sigur, ca asa vrea un pici de 12 ani:))))))))))))))))))))))))

Gaby A Gator  •  10 August 2018, 13:39
Postat de Gaby A Gator pe 10 August 2018, 13:28

Steaua armatei e in liga a4-a....

fc5b este o grupa de guvizi ametiti! Pe cine sa bata si fraierii astia?

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4