Comentarii (66)
magura
magura  •  03 Decembrie 2018, 21:11
Postat de dilibau pe 03 Decembrie 2018, 21:03

Băi, ***... „"Tricolorele" au intrat cu un avantaj liniștitor la pauză, 27-22, și s-au dezlănțuit în repriza secundă.” Păi s-a terminat 29-24, voi *** vreti să spuneți că în reprizoaia a doua s-au înscris doar 2 goluri de echipă?!!!!

:))))))))))))))) au mai taiat din eleeeee....

badeadorian
badeadorian  •  03 Decembrie 2018, 21:10
Postat de merace pe 03 Decembrie 2018, 20:31

Bravo, fetelor! Hai România!

Salut. Imi cer scuze ca am confundat un comentariu al unui alt user (dakesis) ca fiind al tau .

robby73
robby73  •  03 Decembrie 2018, 21:08
Postat de cluj_cluj pe 03 Decembrie 2018, 21:05

Stii tu asta? Ciudat, eu l-am vazut direct la eurosport deutchland... pate am baut prea multa bere si mi s-a parut ca il vad...

Oohhhh scuze! Ai dreptate! Scuze, acum am văzut și eu. Sper că a fost bună berea ;-).

alskar
alskar  •  03 Decembrie 2018, 21:08
Postat de magura pe 03 Decembrie 2018, 21:05

Aloooo, nenea ziaristuuuu', vezi ca la pauza a fost 14-11, nu 27-22. Nu e "mare diferenta de scor", dar totusi, putintica atentie nu strica, daaaa?

e gălăgie în berărie și d-aia n-a înțeles prea bine ce i s-a răspuns când a întrebat cât a fost scorul la pauză

magura
magura  •  03 Decembrie 2018, 21:05

cluj_cluj
cluj_cluj  •  03 Decembrie 2018, 21:05
Postat de robby73 pe 03 Decembrie 2018, 20:57

Interesul la handbal feminin în Germania e =0! Meciul nu sa transmis live și nici în cazul că va juca finala, nu se va transmite live.... prostovane! Handbal feminin în Germania = fotbal feminin în România!

dilibau
dilibau  •  03 Decembrie 2018, 21:03

conasu_boeru
conasu_boeru  •  03 Decembrie 2018, 21:01

Victoria e frumoasă și trebuie să evidențiem corect jucătoarele care au ieșit în evidență azi ! Buceschi, cred adevăratul lider al Romaniei , Dedu, Geiger, Neagu (doar prima repriză), Udristoiu, Pintea( un pivot complet) ! Poate e momentul ...unui titlu european !!!?