moshu_shukaru
moshu_shukaru  •  03 Decembrie 2018, 20:17
Postat de adrix10 pe 03 Decembrie 2018, 20:13

daca am avea arbitraj ca azi in meciul cu Norvegia castigam fara emotii

Ehe, dacă (și) noi am fi avut arbitraj ca acesta la meciul cu Viitorul am fi pierdut, cel mult, cu 1-3 !

adrix10
adrix10  •  03 Decembrie 2018, 20:13

badeadorian
badeadorian  •  03 Decembrie 2018, 20:11

Domnul ''merace'' nu mai intra sa comenteze ''repriza penibila'' facuta de fetele noastre ??? Sta la panda , precum o hiena si comenteaza ca un ''mare cunoscator'' atunci cand nu trebuie .... Hai Romania !!! Bravo fetelor !!! SUPER DENISA DEDU !!!!

dinamo_fan
dinamo_fan  •  03 Decembrie 2018, 20:09

ce putea sa mai faca Denisa ? sa dea si gol din poarta in poarta. sper sa faca fata asta multi copii.

dinamo_fan
dinamo_fan  •  03 Decembrie 2018, 19:59

Eliza pana acum face turneul carierei. De Denisa nu mai am ce sa mai zic. cred ca si Hutupan isi freaca ochii si nu crede ce vede.

dinamo_fan
dinamo_fan  •  03 Decembrie 2018, 19:53
Postat de ceaiuri pe 03 Decembrie 2018, 19:49

facem o prima repriza aproape perfecta(extremele firave)nemtoicele nu se asteptau sa fim mai tari ca norv(le-am condus mai mereu la 4 goluri,chiar la 5 pe cand cu norv o singura data au fost conduse cu 4 goluri iar de la mij rep a doua germania a fost la conducere)avem o aparare fantastica..daca fetele sunt mai atente la depasirile 1 la 1 nu avem cum sa pierdem

apararea nu mi se pare deloc fantastica. baga alea mingea la pivot in 3 din 5 atacuri. Denisa e fantastica ! si acum in R2 are 2/3 parate. ce sa-i mai ceri ? e zeu...

alskar
alskar  •  03 Decembrie 2018, 19:52
Postat de strickland pe 03 Decembrie 2018, 18:07

Banuiesc ca vor corecta textul, dar trebuie sa il copiez asa cum a aparut initial: "în timp ce Norvegia a reușit o suspriză de proporții, învingând marea favorită Norvegia, 33-32, după un meic dramatic." Trei greseli intr-o juma' de fraza: 1. Norvegia a batut Norvegia (macar gramatical e corect) 2. "suspriza" 3. "meic" Erori de stenografie, inteleg, dar chiar asa, nimeni nu corecteaza nimic? Dar ce conteaza, e doar un articol despre handbal, nu despre seful FCSB, nu-i asa, domnilor?