Comentarii (31)

baba.pricina  •  15 Mai 2019, 20:20
Postat de adriann_ pe 15 Mai 2019, 19:57

Cum spuneam, tu nici nu stii cum arata FT, dar ai pareri, tii musai sa ti le expui in public samd :)) Ti-ai dori sa fii asa "terminat" ca mine, dar tot ce ai reusit in viata a fost sa pleci din tara ca sa fii sluga la straini, iar acum te amagesti ca asta ti-ar fi ridicat cumva IQ-ul :))) Nu mai baiete, tot ce ai reusit a fost sa te umpli de ura si de frustrari...

Eu nu am plecat prietene. Nu îmi expun nimic doar incerc sa iti mai deschid orizonturile. Iubitorilor de can can si manele

adriann_  •  15 Mai 2019, 19:57
Postat de Ulmanu Ovidiu pe 15 Mai 2019, 17:50

Nasul o sa fie Ioan Neculaie de la Brasov.... :)))))

Clar :))) Si Dodel o sa fu re mireasa :)))

adriann_  •  15 Mai 2019, 19:57
Postat de baba.pricina pe 15 Mai 2019, 17:42

Ești terminat păpușele. Abonamentul la FT o fi in numele tau dar altcineva îl citește. Tu ramai la Libertatea, Can Can si daily mail. Cat despre azilanți, iarăși ai dat o in bara....ca de obicei...

Cum spuneam, tu nici nu stii cum arata FT, dar ai pareri, tii musai sa ti le expui in public samd :)) Ti-ai dori sa fii asa "terminat" ca mine, dar tot ce ai reusit in viata a fost sa pleci din tara ca sa fii sluga la straini, iar acum te amagesti ca asta ti-ar fi ridicat cumva IQ-ul :))) Nu mai baiete, tot ce ai reusit a fost sa te umpli de ura si de frustrari...

Ulmanu Ovidiu  •  15 Mai 2019, 17:50

Nasul o sa fie Ioan Neculaie de la Brasov.... :)))))

baba.pricina  •  15 Mai 2019, 17:42
Postat de adriann_ pe 15 Mai 2019, 14:04

Dar ma rog, poate esti vreunul dintre emigrantii aia tristi care au impresia ca plecatul din tara le-a marit coeficientul de inteligenta :))) Si care il urasc pe Dragnea nici ei nu stiu de ce, probabil pentru ca sunt asa de inteligenti incat nici nu pricep trebusoarele alea cu ROBOR samd...

Ești terminat păpușele. Abonamentul la FT o fi in numele tau dar altcineva îl citește. Tu ramai la Libertatea, Can Can si daily mail. Cat despre azilanți, iarăși ai dat o in bara....ca de obicei...

Adrian Ionica  •  15 Mai 2019, 17:17

Doua *** si un prostt

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

Iacob Constantin  •  15 Mai 2019, 16:55

La *** am fost mereu in top.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

klucian2222  •  15 Mai 2019, 16:35

Înțeleg ca nu prea știe româna sa citească ziarele ca sa afle cu ce se ocupă duamna lui... Dar din poze nu poate să își facă asa o părere???

adriann_  •  15 Mai 2019, 14:55
Postat de baba.pricina pe 15 Mai 2019, 14:25

Ai greșit ziarele păpușel! Citește și tu the independent, the telegraph poate înțelegi și tu pe ce planeta ești. Cat despre iar chiar nu am idee....din păcate la politica sunt ***. Cum ăștia au dispărut te las pe tine sa schimbi fata României cu informații din când can, libertatea etc. Succes!

Puisor, eu am abonament la Financial Times, nu stii tu ce-i aia, te ia durerea de cap doar daca pui mana pe el. (ca sa intelegi de ce ar trebui sa-l fi vazut vreodata, dar nu e cazul tau :))) Indivizii ca tine nici nu inteleg de ce e important sa urmaresti o parte cat mai insemnata a presei, chiar si pe cea "populara". Stai jos, nota 1. Cum spuneam, nu stau sa le dau lectii la azilanti.

baba.pricina  •  15 Mai 2019, 14:25
Postat de adriann_ pe 15 Mai 2019, 14:24

Daca prostia ar durea tu ai umbla urland pe strada. :))) Daily Mail, The Sun samd nu pot fi luate in serios cand vine vorba de opinii, de politica, de manipulari emotionale de tot felul etc. Cand vine vorba de vietile diverselor celebritati astia sufla si in iaurt, pentru simplul motiv ca ASTA E PAINEA LOR, din astea traiesc, de-aia le cumpara zilnic milioane de englezi maculatura. Iar un proces cu cineva gen Gullit sau Van der Vart, adica oameni care au bani de avocati, se poate lasa cu daune de multe milioane, care acolo chiar se platesc. Ma rog, nu stau sa dau lectii azilantilor useristi, e clar cat te duce capul :)))

Ai greșit ziarele păpușel! Citește și tu the independent, the telegraph poate înțelegi și tu pe ce planeta ești. Cat despre iar chiar nu am idee....din păcate la politica sunt ***. Cum ăștia au dispărut te las pe tine sa schimbi fata României cu informații din când can, libertatea etc. Succes!