FOTBAL  »  Superliga  »  VOLUNTARI - GAZ METAN 2-1

VOLUNTARI - GAZ METAN 2-1. Dusan Uhrin Jr., furios pe toată lumea » Atac la Chivulete și LPF: „Să jucăm la 22:00, să nu mai vedem mingea”

FC Voluntari a debutat cu o victorie în noul sezon, 2-1 cu Gaz Metan. Cehul Duhan Uhrin Jr. (52 de ani) a fost nemulțumit pe toată lumea la finalul partidei. +3   FOTO

Articol de GSP - Publicat luni, 24 august 2020 19:35 / Actualizat luni, 24 august 2020 22:42

Dusan Uhrin a acuzat arbitrajul lui Andrei Chivulete, care a dictat ușor un penalty în minutul 12. De furia cehului nu a scăpat din Liga Profesionistă de Fotbal, pentru ora la care a programat partida.

Dusan Uhrin, plin de nervi după Voluntari - Gaz Metan

„Nu cred că a fost penalty. Sunt supărat. Nu înțeleg de ce ultimele 15 minute le-am jucat pe întuneric. De ce nu s-a aprins nocturna? Atunci să jucăm la ora 22:00, să nu mai vedem mingea deloc. Arbitrul a zis că dă patru minute de prelungire, dar nu a lăsat decât trei. Toți suntem profesioniști, dar arbitrul a făcut multe greșeli. Vor veni vremuri grele pentru noi”, a declarat Dusan Uhrin la Look Sport.

Continuă erorile de arbitraj în Liga 1! Crăciunescu, după penalty-ul dat de Chivulete: „Se împiedică de linia careului?”

Se întorc fanii în Liga 1? UTA ar putea evolua cu suporteri pe teren propriu! Anunțul făcut de DSP Arad

Fosta gimnastă Ana Porgras, triunghi amoros la Survivor? Ce dezvăluiri face câștigătorul: „Mi-a propus un joc”
Stiri extrasport
„Tricolorul” pe care Cornel Dinu îl consideră un intrus la Euro: „Nu știu de ce mizează în continuare pe el”
Nationala
3 lucruri cu care nu s-a putut acomoda camerunezul sosit de 3 ani în România: „Vă spun ce aș schimba”

Rafael van der Vaart, dialog cu GSP: „România? Mai bine întâlneam Spania sau Germania” » „Tricolorul” care l-a impresionat

Programul complet al optimilor de finală de la Euro 2024 » Când se joacă România - Olanda