Comentarii (18)
capatana
capatana  •  07 Februarie 2023, 17:58
Postat de offside pe 07 Februarie 2023, 13:41

Nu stiu ce tip de televizor ai sau ce posturi iti sunt accesibile dar daca meciul se termina 4-1 n-ar fi fost nicio surpriza. Si dumneata vorbesti de egalare. Esti comic!

Daca suntem corecti cu noi, trebuie sa recunoastem ca meciul se putea incheia cu victoria oricarei echipe. Farul putea castiga cu 4-1, dar a castigat doar cu 2-1. Sa le fie de bine. Penaltilu pentru Farul gresit acordat. Inaintea infractiunii sesizata de VAR a mai fost una, cand, exact la fel Arlauskis a fost agresat. Corect era sa fie considerata prima infractiune si sa se dea indirecta pentru CSU. Poate si cartonas galben la portar. In repriza a doua a fost ăpenalty la Ivan. Comentatorul isi musca limba, nu stia cum sa o dea la intors. Sio uite cum putea sa fie 2-1 pentru Craiova, nu pentru Farul. Din cauza asta zic eu ca trebuie mers mai incet cu butoiul pe scari. E timp destul pentru progres, dar deocamdata Farul este o echipa slabuta, impinsa de la spate. Nu ca CSU ar fi ceva de vis. Din contra, vai mama lor. Dar daca nu judecam obiectiv, pierdem timpul in fata televizorului fara sa intelegem ceva. Suntem doar chibiti, nu spectatori.

offside
offside  •  07 Februarie 2023, 13:41
Postat de capatana pe 07 Februarie 2023, 13:00

Mai incet cu butoiul pe scari Farul este echipa de o repriza Ieri hahalerele de la CSU Craiova te puiteau egala sau chiar bate. Ai uitat lectia de la Dan Petrescu?

bunicu  •  07 Februarie 2023, 08:39

Nu uitați Arlauskis a plecat cu probleme de la CFR și acum a venit vrea să se răzbune, sau sa înființat o altă cooperativă între patroni să nu mai ajungă titlu la Cluj.

valentindragobete
valentindragobete  •  07 Februarie 2023, 07:25
Postat de dobrin pe 06 Februarie 2023, 22:44

Proiectul cincinal... dublarea productiei de *** :))))

Mai lasă și tu beutura !

atthur
atthur  •  07 Februarie 2023, 07:08

Me-ti băi de aici cu nulitățile voastre și cu "proiectele"(mau degrabă "tepele"),a la "rege".Sper ca Becali să fi deschis ochii și să nu mai cumpere NIMIC din "perlele" umflate cu pompa!!! Dacă nu era fesnic din cloooj etapa trecută (că la Rashford s-a pus golul,identic, dar,na ăia-s englezi,inventatori ai fotbalului, nu "regi"), acum "regele" era pe trei!!!!