Comentarii (38)

bogdany8  •  16 Mai 2019, 02:44

Un meci slab de tot , n am jucat nimic, dar bine am avut si improvizatii, asta e, ce sa i faci. Fa curatenie Rednic, avem nevoie de 7-8 fotbalisti vara asta,si cand zic fotbalisti, sa fie titulari la echipele lor si fii avut evolutii bune. Nu aduci toti ***.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

gazistu  •  15 Mai 2019, 23:14
Postat de 1745flo pe 15 Mai 2019, 20:24

La anul facem prapad! Forza Dinamo!

tot in playout, nu?

serg_iordan  •  15 Mai 2019, 22:58

Bine ca s-a salvat aveam emoții foarte mari

adook  •  15 Mai 2019, 21:39

mai autorilor al acestui articol,si sunteti doi,voi inainte sa scrieti faza cu salvatul matematic v-ati uitat pe program?chiar daca pierdea azi dinamo si pierde tot pana la sfarsit iar sibiul si voluntariul castiga azi,ele au meci direct in penultima etapa deci nu pot ambele sa faca punctaj maxim ca sa intre dinamo la baraj,cel putin una din ele termina sub dinamo,asa ca inainte documentati-va temeinic inainte de a scrie ceva imposibil de realizat ca deveniti ridicoli.

mosvasile  •  15 Mai 2019, 21:32

Jalnic!O echipa fara nici o idee de joc!Comentatorii transmisiei de pe GIGI SPORT1 au remarcat de la inceput ca Dinamo nu stia ce sa faca cu mingea!Pase laterale si inapoi!Golgheterul Montini trebuia sa-i faca treaba lui Sorescu, iar Nistor era ratacit pe teren!Daca Nistor tot e cu gandul la plecare,iar Rednic cica e in cautarea unei formule de echipa-cu care sa faca *** praf in sezonul viitor-e greu de inteles de ce il mai baga!Daca tot i-au promis ca il lasa sa plece pe maruntis?

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

Pavel Danut  •  15 Mai 2019, 20:26

Auzi tu la ei Dinamo sa salvat matematic de la retrogradare ,da era cumva pe loc de retrogradare ?

1745flo  •  15 Mai 2019, 20:24

La anul facem prapad! Forza Dinamo!

rocky2  •  15 Mai 2019, 20:16

Unica realizare a meciului a fost calcaiul Puriului! Bine ca a fost televizat, e singura dovada ca meciul chiar s-a jucat!

Nicu Si Ionica Retezan  •  15 Mai 2019, 20:09

Suntem praf...

cpt.ahab  •  15 Mai 2019, 20:09

S-a terminat chinul. Mai ales al privitorului. Am arătat sub orice critică. CFR-ul a chefuit după câștigarea titlului, iar mahmuri au arătat a fi ai noștri.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4