Comentarii (20)

caminero  •  15 Mai 2019, 11:08
Postat de mozart pe 15 Mai 2019, 10:40

Dar de cea mai neagră perioadă din istoria GSP, nimic ? Asta, cel puțin, prin prisma calității (așa-ziselor) articole postate de angajații redacției. A, uite-l (și) pe ăla care a declarat că stadionul Petrolului se numește „Ion Oblemenco” !!!

Pesemne că au simțit ei că nici Ion Oană și nici Ilie Oblemenco nu sînt variantele corecte, așa că au băgat din top ...

mozart  •  15 Mai 2019, 10:40

Dar de cea mai neagră perioadă din istoria GSP, nimic ? Asta, cel puțin, prin prisma calității (așa-ziselor) articole postate de angajații redacției. A, uite-l (și) pe ăla care a declarat că stadionul Petrolului se numește „Ion Oblemenco” !!!

hai_d1nam0  •  15 Mai 2019, 10:29

pe arena venim

rocky2  •  15 Mai 2019, 10:28

Pai si clona fcsb cam tot media aia de spectatori trebuie sa aiba pe teren propriu, doar ca la ei nu e rusinos pentru ca era de asteptat! Rapidul din liga 3-a le da lectii la amandoua!

satyricon  •  15 Mai 2019, 10:23

Nu e nici o problema ca nu vin *** la stadion, neagoiță se multumeste sa plateasca postacii de pe net.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

Ngandu Serge Kamy  •  15 Mai 2019, 10:18
Postat de luker pe 15 Mai 2019, 09:58

Pe romaneste, ce mizerie de articol ati putut concepe.

ce articol? e mai mare titlul si poza decat continutul

Ngandu Serge Kamy  •  15 Mai 2019, 10:17
Postat de kikostel pe 15 Mai 2019, 09:41

Situația se va schimba radical daca Luana il convinge pe Radut să semneze. Chiar și fără el, Dinamo a demonstrat că merită locul 7 și că locul 8 e nedrept.

Radut e slab. Sa-l ia Gigi la ***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

Andronic Popovici  •  15 Mai 2019, 10:12

si cand te gandesti ca e al doilea Ministru care zice ca se va implica in rezolvarea situatiei :brava caiacista ,Carmencita si alti mari sportivi ,precum cel de la Mila 3 cu Pagaia rupta ....ce sa facem suntem o economie din piata in care "banul vorbeste"

luker  •  15 Mai 2019, 09:58

Pe romaneste, ce mizerie de articol ati putut concepe.

kikostel  •  15 Mai 2019, 09:41

Situația se va schimba radical daca Luana il convinge pe Radut să semneze. Chiar și fără el, Dinamo a demonstrat că merită locul 7 și că locul 8 e nedrept.