Comentarii (9)

zagna  •  11 Februarie 2019, 14:43

Cred ca-i visezi si noaptea pe Stelisti, de-i amesteci in povestea asta cu VAR-ul ! Vezi ca, de ce ti-e frica nu scapi...

Pavel Danut  •  11 Februarie 2019, 13:12

Iar se vrea câstigarea campionatului de *** de la real?că numai cu ajutorul arbitrajelor pot şi ei câştiga !

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

aius  •  11 Februarie 2019, 12:54

nu a fost penalty !

Andronic Popovici  •  11 Februarie 2019, 09:31

de ce va mirati ,tot astia-l contesta si pe Dumnezeu ,acum pt Barsisti si fecsebisti nici VAR-l nui bun si cand te gandesti ca Podul Decebal de la Turnu Severin a fost facut de Romani cu VAR nestins ,asa vreti voi sa cimentati orgoliul vostru !!!

cpt.ahab  •  11 Februarie 2019, 08:25

Nu știu ce face Valverde la echipă, dar Barca arată lamentabil în ultima vreme. Omul ăsta nu-i antrenor de Barca, de nume mari, în general. Aseară am văzut o echipă vlăguită, cu un Suarez sub orice critică, menținut în teren cu încăpățânare. S-a dus jocul acela efervescent de altădată.

Marian Ghergus  •  11 Februarie 2019, 06:57

Terminati cu titlurile de ***... .uite cum ma fortati sa nu va ma accesez paginile....!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

amicu  •  11 Februarie 2019, 05:37
Postat de red77 pe 11 Februarie 2019, 05:30

E un pic mai greu când nu te arbitrează un turc

Tu ai văzut meciul? Sunt fan Barcelona și pot spune că arbitrajul nu a influențat rezultatul. Tu chiar înghiți toate gogoșile aruncate în titlu de un amator ce se crede jurnalist?

amicu  •  11 Februarie 2019, 05:35

Voi sunteți normali la cap? Cum adică "penalty refuzat"? Poate "presupus penalty" care s-a dovedit a nu fi așa ceva. Faceți niste titluri de oameni fără școală, doar cu șmecherii de doi lei in ele sa va citească lumea, însă deveniți patetici și nesimțiți cu astfel de amatorisme încercând să atrageți atenția. Cine a văzut meciul i se face scârbă de articolele voastre.

red77  •  11 Februarie 2019, 05:30

E un pic mai greu când nu te arbitrează un turc